• İnternet Dünyasına Açılan Sevgi Penceresi
  • İnternet Dünyasına Açılan Sevgi Penceresi
Kitap Okuma Anketi
Kitap Okuyor musunuz?
 
Yasal Uyarı
Bu sitede yayınlanan bütün eserlerin çoğaltılması, izinsiz olarak bestelenmesi yasaktır! Buna uymayanlar hakkında, 5846 ve 411 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, 3257 sayılı Sinema ve Muzik Eserleri Kanunu Hükümleri gereğince hukuki işlem yapılacaktır. Sitede yayınlanan şiir, yazı ve hikayelerin telif hakları sahiplerine aittir. Ancak Naci Gümüş imzalı yazı, şiir ve hikâyeler; isim anılması, kaynak gösterilmesi şartıyla alıntılanabilir.
Site İçi Arama

PostHeaderIcon ONÜÇÜNCÜ YILIN ŞEREFİNE

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 5
ZayıfEn iyi 
Yazarlarımız - Makaleleri

Daha sık yazı yazmamı bekleyen okuyucularım, yeni yazı talep eden dostlarım var. Haklılar da. Evet, bir hayli zamandır adeta kalemi kilitledim. Yazamadığımdan değil. Bunun sebeplerini, ya da yazmamama tesir eden unsurları; “Arafta Kalmak, Yazamama Izdırabı, Düşüncenin Dili, Gönüllerin sebili” başlıklı yazılarımda belirtmiştim. Diğer önemli sebepleri şöyle sıralamanın faydalı olacağını düşünüyorum:

 

1.Üç tane web sitesinin (Gönül Sitesi, Ergani.gen.tr, tybizmir.org ) editörlüğünü, webmasterlığını yapmış olmam, günde onlarca e-mail ve form okumam.

 

2.Gitgide Gönül Sitemizin yazar kadrosunun genişlemesi, farklı yazarlardan özgün yazıların ihtiyaca cevap vermesinin tarafımdan yeterli görülmesi. Yani ben mutfakta kalmayı, arka planda hizmeti yeğlemeyi tercih etmişim.

 

3.Şahsım adına çok önemli, lezzetli bir uğraşı içerisinde okuma seline kapılmam. Yeni keşifler, yeniden okumalar; Halit Refik, Necip asım, S. Zweig, Hakkı Yılmaz, Sezai Karakoç ve Gazetelerin Kitap Ekleri, Arşivimdeki kupürler.

 

Kalemi kilitlememe tesir eden psikolojik tesirleri yukarıda başlıklarını verdiğim yazılarımda anlatmıştım. Merak edenler, ilgi duyanlar; bu yazının altındaki “Yazarın Diğer Yazıları” ibaresinin tırnak işaretini açarak o yazılara ulaşabilirler.

 

Madem ki kalemi kilitlemiştin niye açtın, diyenler varsa; onlara cevabım hazırdır:

Gönül Sitesinin istikrar, güven ve yükselen trendi ifade eden 13. Yılı Şerefine.

 

Sevgi ve Saygılarımla..

 

Degerli Yazarimiz NACİ GÜMÜŞ Bu tarihten itibaren bizimle beraberdir: Çarşamba, 16 Aralık 2009.

Yazarin Diger Yazilari

Yorumlar 

 
0 #1 DuaMehmet Ali OĞUZ 2012-09-12 11:45
Rabbimden gayretinize güç vermesini dilerim.
Alıntı
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Site Dili / Language
İstediğiniz dile çeviriniz

language you want to turn the

Üye Girişi
Ziyaretçi Sayısı
Bugün3566
Dün3903
Tüm Zamanlar4906336
Kimler Çevrimiçi
Şu anda 62 konuk çevrimiçi
İstatistikler
Üyeler : 1999
İçerik : 1505
Web Bağlantıları : 26
Ziyaretçi Anketi
Gönül Sitesini Dünyanın neresinden İzliyorsunuz?