• İnternet Dünyasına Açılan Sevgi Penceresi
  • İnternet Dünyasına Açılan Sevgi Penceresi
Kitap Okuma Anketi
Kitap Okuyor musunuz?
 
Yasal Uyarı
Bu sitede yayınlanan bütün eserlerin çoğaltılması, izinsiz olarak bestelenmesi yasaktır! Buna uymayanlar hakkında, 5846 ve 411 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, 3257 sayılı Sinema ve Muzik Eserleri Kanunu Hükümleri gereğince hukuki işlem yapılacaktır. Sitede yayınlanan şiir, yazı ve hikayelerin telif hakları sahiplerine aittir. Ancak Naci Gümüş imzalı yazı, şiir ve hikâyeler; isim anılması, kaynak gösterilmesi şartıyla alıntılanabilir.
Site İçi Arama

PostHeaderIcon SİYONİST YAPI VE BATI DÜNYASI FESAT PEŞİNDE

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 4
ZayıfEn iyi 
Yazarlarımız - Makaleleri

Hz Muhammet (sav) ağır hakaretler içeren, Yahudi iş adamlarının finansörlüğünü yaptığı, Müslümanların masumiyeti adlı iğrenç film, Müslüman ülkeler de infiallere neden olmuş, Müslüman topluluklar, yabancı ülke elçilikleri önünde gösteriler düzenlemişlerdir.
Burada asıl amaç, Müslümanları provoke etmek ve barbar göstermektir.
Batı dünyasının tarihi geçmişinden birkaç örnek vererek, barbar onlar mı,Müslümanlar mı, izah etmeye çalışalım.
Amerika’nın keşfi sonrası,Amerika’ya gelen yabancıları insanca karşılayan ve soykırıma tabi tutulan Amerikan yerlilerinin, bizlere kafa derisi yüzen vahşiler olarak tanıtılması.Macellan ve Kristof kolomp gibi katillerin, bize kaşif olarak lanse edilmesi.
Afrika kıtasının talihsiz yerlilerinin köle tüccarları tarafından kaçırılarak köle yapılması, Afrika’nın sömürülmesi, birçok yerli halkın öldürülmesi ve bize Afrikalıların vahşi yamyamlar olarak tanıtılması.
Haçlı seferlerinde, birinci ve ikinci dünya harbin de yüz binlerce masum insanın ölümüne sebep olmaları.Japonya’ya atom bombası atılması.
Senaryosunu kendilerinim hazırlayıp servise koydukları, 11 Eylül saldırıları bahane edilerek Afkanistan’ın işgal edilmesi ve halen işgalin sürmesi.
Irak nükleer silah barındırıyor yalanı ile ırak’ın işgal edilmesi, binlerce müslümanın öldürülmesi onlarca genç kızın tecavüze uğraması. Ebu Gureyb hapisanesi nde Irak’lılara akıl almaz, insanlık dışı işkencelerin yapılması.
İngiliz kraliyet ailesine bağlı askerlerin, işgal ettikleri ülkelerde binlerce masum insanı öldürmeleri,Çanakkale şavaşı sırasında esir düşen Türk askerlerinin canlı,canlı yakılması.
İngiliz kraliyet ailesinin kraliçesinin, resmi merasimle açıkça islama saldıran, Selman Rüşti ye şövalye ünvanı vermesi . Hepsi aynı senaryonun, planın,oyunun bir parçasıdır.
Batı medeniyetinin öncüsü olan,eski Yünan ve Roma Devleti ile başlayan, bizden olmayan barbardır iftirasının ardından, işgal edilen topraklar,sömürüler,katliamlar. Batılı devletler tarafından ,aynı senaryo kapsamın da uygulanmış, günümüze kadar, uygulanarak devam etmiştir.
Kendilerini medeni ve yenilmez güç zanneden batı dünyası, sadece sevgili peygamberimiz Hz Muhammed (sav) ile ilgili değil, Hz Musa(as), Hz İsa(as) ve diğer peygamberlerle alakalı birçok iftira ve hakaret içeren onlarca filim yapmışlardır.
Özgürlükler adı altında her türlü kutsala saldıran, haktan hukuktan nasibini almayan batı dünyası bu gibi provakatif oyunlara devam edecektir.
Müslüman olarak bizler elbette bu ahlaksızların iftiralarına, yaptıklarına fikren ve ilmen dilimizle, kalemimizle, meşru eylemlerimizle cevap vereceğiz.Bu noktada bu senaryoları planlayanların beklentisi Müslümanların hata yapmasıdır.lütfen haklı olan tepkilerimizi seviyeli ve ilkeli bir tarzda gösterelim.
Her türlü kutsala saldırarak yeryüzünde fitne,fesat çıkaranları Rabbim ne güzel açıklıyor;
Hani onlara yeryüzünde fesat çıkarmayın denildiği zaman,biz ancak ıslah edicileriz derler .Dikkat edin doğrusu bunlar ortalığı karıştıranlardır.Ancak bunlar şuursuz olduklarından yaptıklarının farkında değillerdir. (Bakara 11-12)
Yeryüzünde şirkin ve zülmün yayılmasının müsebbibi olan batı dünyası,insanlık yolulun önçüsü peygamberlere, yakıştırdıkları iğrenç iftiralar nedeniyle Rabbim katında kendi sonunu hazırlamaktadır.Tarih bunun örnekleri ile doludur.
Görelim mevlam neyler
Neylerse güzel eyler.

 

 

Degerli Yazarimiz Metin ÖZÇERİ Bu tarihten itibaren bizimle beraberdir: Pazar, 09 Eylül 2012.

Yazarin Diger Yazilari

Yorumlar 

 
0 #1 TebriikMehmet Ali OĞUZ 2012-09-30 20:49
İnsan şeklindeki bu yaratıkların (A,B,C) pl^nları varsa Rabbimizin de mutlaka bir (Z) plânı vardır.
Alıntı
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Site Dili / Language
İstediğiniz dile çeviriniz

language you want to turn the

Üye Girişi
Ziyaretçi Sayısı
Bugün1085
Dün1285
Tüm Zamanlar4525640
Kimler Çevrimiçi
Şu anda 44 konuk çevrimiçi
İstatistikler
Üyeler : 5170
İçerik : 1505
Web Bağlantıları : 26
Ziyaretçi Anketi
Gönül Sitesini Dünyanın neresinden İzliyorsunuz?