• İnternet Dünyasına Açılan Sevgi Penceresi
  • İnternet Dünyasına Açılan Sevgi Penceresi
Kitap Okuma Anketi
Kitap Okuyor musunuz?
 
Yasal Uyarı
Bu sitede yayınlanan bütün eserlerin çoğaltılması, izinsiz olarak bestelenmesi yasaktır! Buna uymayanlar hakkında, 5846 ve 411 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, 3257 sayılı Sinema ve Muzik Eserleri Kanunu Hükümleri gereğince hukuki işlem yapılacaktır. Sitede yayınlanan şiir, yazı ve hikayelerin telif hakları sahiplerine aittir. Ancak Naci Gümüş imzalı yazı, şiir ve hikâyeler; isim anılması, kaynak gösterilmesi şartıyla alıntılanabilir.
Site İçi Arama

PostHeaderIcon Merhaba Sevgili Ziyaretçi,

 

NaciGumusGÖNÜL SİTESİ’NE hoş geldiniz. Bize onur verdiniz. “Her şey size özgü, size özel; her şey sizinle güzel.” Gönlünüzün Sitesi; Gönül Sitesi sık güncelleme ve doyumsuz sayfalarla size hizmet etmekten onur duyar. Özgün yazılar, yeni yazarlar, nefis şiirler, harika resimler ve enteresan hikayelerle 13. Yılında da dinamik sayfalarla, zengin içeriğiyle, hoş grafik ve tasarımıyla ziyaret, görüş ve önerilerinize açık olarak yayını sürdürmektedir.

 

Güncellemelerden haberdar olmak isteyen ziyaretçilerimiz Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine bir e-mail ile bildirmesi veya iletişim Formu’na “Güncel” yazarak e-posta adresini bırakması yeterlidir. Ayrıca görüş, öneri ve eleştirilerinizin bizi motive edeceğini bilmenizi isteriz. Edebi çalışmalarınızı, şiir, yazı ve hikâyelerinizi bekliyoruz. Güncellemeleri zaman zaman twitter ve facebooktan da duyuruyoruz.

 

Ziyaretiniz, katkılarınız ve dualarınız en büyük desteğimiz olacaktır. “İyilikte yarışma, bilgiyi paylaşma, sevgiyi çoğaltma” prensibini insan olmanın gereği olarak düşünüyor, şu fani dünyada hoş bir seda, temiz bir hatıra bırakmak arzusunu taşıyoruz. Bu bağlamda Edebiyat, kültür ve sanat hayatına pozitif katkı sağlamanın dışında bir amacımız yoktur. Siyasi ve ticari bir gayemizin olmadığını daimi ziyaretçilerimiz çok iyi bilmektedir.

 

Web sitemize üyelik kaydı yaparak daha çok hizmetten yararlanma imkanın yanında bize manevi desteğinizi pekiştirmiş olacaksınız. Ziyaret, görüş, öneri ve desteklerinize sonsuz teşekkürler. Web Sitemizin yükselen trendi, internet dünyasında önemli bir yere sahip olması, güvenilir, itibar edilir olması ortak kıvancımızdır. Yediden Yetmişe, dünyanın her köşesinden sitemizin takip ediliyor olması ayrıca taktire şayan bir göstergedir. Yine kaybolmuş şiirler ilk kez yalnız ve yalnız bu sitede yayınlanmış ve bizden alınmış olarak bir çok sitede yayılmıştır. Fakat maalesef bir çoğu da kaynak gösterilmeden alıntılanmaktadır. Web sitemizden kaynak gösterilmeden alıntı yapılmamasını buradan bir kez daha duyurmuş olalım.

 

Gönül Sitesi “ Gönülden Gönüle Duyuş ve Düşünüş Platformu, İnternet Dünyasına Açılan Sevgi Penceresidir.”


Bu itibarla bütün ziyaretçilerimize, üyelerimize teşekkürü borç bilir, şair ve yazarlarımızı tebrik eder, başarılarının artarak devam etmesini dileriz.

Sevgi ve Saygılarımızla...

Naci GÜMÜŞ
Gönül Sitesi'nin Kurucusu,
Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni

Twitter: https://twitter.com/NaciGm

Son Güncelleme (Cuma, 16 Ağustos 2013 09:18)

 

Degerli Yazarimiz NACİ GÜMÜŞ Bu tarihten itibaren bizimle beraberdir: Çarşamba, 16 Aralık 2009.

Yazarin Diger Yazilari

Yorumlar 

 
0 #1 RE: Merhaba Sevgili Ziyaretçi, 2013-02-16 18:55
Gönül Sitesi her zaman güzel, ancak Naci Ağabey ile çok daha güzel ve özel.
Abdulkadir YILDIZ
Alıntı
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Site Dili / Language
İstediğiniz dile çeviriniz

language you want to turn the

Üye Girişi
Ziyaretçi Sayısı
Bugün3566
Dün3903
Tüm Zamanlar4906336
Kimler Çevrimiçi
Şu anda 65 konuk çevrimiçi
İstatistikler
Üyeler : 1999
İçerik : 1505
Web Bağlantıları : 26
Ziyaretçi Anketi
Gönül Sitesini Dünyanın neresinden İzliyorsunuz?