• İnternet Dünyasına Açılan Sevgi Penceresi
  • İnternet Dünyasına Açılan Sevgi Penceresi
Kitap Okuma Anketi
Kitap Okuyor musunuz?
 
Yasal Uyarı
Bu sitede yayınlanan bütün eserlerin çoğaltılması, izinsiz olarak bestelenmesi yasaktır! Buna uymayanlar hakkında, 5846 ve 411 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, 3257 sayılı Sinema ve Muzik Eserleri Kanunu Hükümleri gereğince hukuki işlem yapılacaktır. Sitede yayınlanan şiir, yazı ve hikayelerin telif hakları sahiplerine aittir. Ancak Naci Gümüş imzalı yazı, şiir ve hikâyeler; isim anılması, kaynak gösterilmesi şartıyla alıntılanabilir.
Site İçi Arama

PostHeaderIcon Unutulmaz Görüntülerle TYB Kültür Kervanı

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 26
ZayıfEn iyi 


Değerli dostlar,

"Ankara'dan Siirt'e Kültür Kervanı" Yazımız 13 Bölüm halinde Gönül Sitesi'nde yayınlandı. Önce şunu söyleyeyim benim için çok keyifli bir gezi ve onun kadar keyif alarak yazdığım bir yazı oldu.  Herhangi bir şekilde beni arayıp (eposta, telefon) duygularını bildiren herkese ayrıca çok teşekkür ederim inanın çok mutlu oldum.

 

Bu arada bu yazının yazılmasına vesile olan, yayınlayan ve resimlerin yerlerini değiştiren bazı resimleri çıkaran çok değerli dostum İzmir TYB şubesi sekreteri Gönül Sitesi'nin sahibi Naci Gümüş'e sonsuz teşekkürler. Bu yazıyı baştan o planladı bana yazmak nasip oldu.

 

Bu yazıları TYB Genel Merkez sitesinde yayınlayan dostlara ayrıca müteşekkirim. Dostlar biz bu rolü beraber oynadık ismi geçen emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler...

 

Bu gezinin Ruznâmesinin bütününü bendeki adreslere gönderiyorum. Adıyaman yazımızın sonuna  o gece Diyarbakır'dan Adıyaman'a giderken otübüsün  içinde bulunan herkesin resimlerini ekledim... Ve e-posta adreslerinize gönderdim.

 

Saygı ve selamlarımla.

 

Mahir ADIBEŞ

TYB İzmir Şubesi Bşk. Yrd.

Son Güncelleme (Pazartesi, 12 Ağustos 2013 09:24)

 

Degerli Yazarimiz Mahir ADIBEŞ Bu tarihten itibaren bizimle beraberdir: Pazartesi, 05 Aralık 2011.

Yazarin Diger Yazilari

Yorumlar 

 
0 #1 TEBRİK ve TEŞEKKÜR 2013-08-03 01:18
Bizlere Böyle bir Ruznâme ve Kültür Tarihine geçecek değerli bir albüm hediye ettiği için ve de Gönül Sitemize yaptığı katkı için yazarımız Sayın Mahir ADIBEŞ'i Can-ı Gönülden Tebrik eder, en kalbi şükranlarımı sunarım.
Alıntı
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Site Dili / Language
İstediğiniz dile çeviriniz

language you want to turn the

Üye Girişi
Ziyaretçi Sayısı
Bugün837
Dün3860
Tüm Zamanlar4894387
Kimler Çevrimiçi
Şu anda 81 konuk çevrimiçi
İstatistikler
Üyeler : 1990
İçerik : 1505
Web Bağlantıları : 26
Ziyaretçi Anketi
Gönül Sitesini Dünyanın neresinden İzliyorsunuz?