• İnternet Dünyasına Açılan Sevgi Penceresi
  • İnternet Dünyasına Açılan Sevgi Penceresi
Kitap Okuma Anketi
Kitap Okuyor musunuz?
 
Yasal Uyarı
Bu sitede yayınlanan bütün eserlerin çoğaltılması, izinsiz olarak bestelenmesi yasaktır! Buna uymayanlar hakkında, 5846 ve 411 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, 3257 sayılı Sinema ve Muzik Eserleri Kanunu Hükümleri gereğince hukuki işlem yapılacaktır. Sitede yayınlanan şiir, yazı ve hikayelerin telif hakları sahiplerine aittir. Ancak Naci Gümüş imzalı yazı, şiir ve hikâyeler; isim anılması, kaynak gösterilmesi şartıyla alıntılanabilir.
Site İçi Arama

PostHeaderIcon Dünyanın Katilleri, Tanrı’nın Huzuruna Nasıl Çıkacaksınız?

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 4
ZayıfEn iyi 
Yazarlarımız - Makaleleri


Saziment_HanimElinizin kanıyla TANRININ huzuruna nasıl çıkarsınız?. Dünyanın katilleri, bize sunulan eşsiz güzellikleri, doğayı talan ettikleri yetmiyormuş gibi, şimdi insanlığı yok etmeye gözlerini diktiler. Daha ne kadar uyutabilirler, ya da insanoğlu uyanmak istemez bilemem. Eğer savaşları durdurmak yerine körüklemeğe devam ederlerse, uykudakiler fark etmeden hayata yaşama veda edebilirler. Fakat aklıselimler her şeyden önce kalan nesile, kendilerine, dökülen kanı dindirmek adına ne yaptıkları sorulduğunda ve vicdanlarına verecek cevapları bulurlar umarım.

Herkesin güçlü olma, başkan koltuğuna oturma hatta oturunca kalkmama gibi hedefleri olabilir. Ama bunları yaparken insani değerleri kaybedip halkına zulüm, işkence, öldürmek ya da yok saymak gibi bir lüksü olamaz. En küçüğünden en yaşlısına kadar herkese eşit hak hukuk ve hürriyet yaşam hakkı sunulmalıdır. Tarihten dersler çıkarmalı ve tarihi tekerrür ettirmemelidir. Savaş tellallığı, darbe çığırtkanlığı ile değil; barış, beraberlik kardeşlik ezgileriyle çınlamalı kulaklar. Siz geçmişten intikam için mücadele verirseniz, gelecekte sizden intikamını alacaktır. Sonrada ben her şeyi akladım şimdi tanrının huzuruna hazırım dediğinizde, işte o an ellerinizdeki kanı nereye sürerseniz sürün silemez kan gölünde boğulur, ah keşke bile diyemezsiniz.

Son Güncelleme (Pazar, 16 Nisan 2017 11:50)

 

Degerli Yazarimiz Şaziment DURAN Bu tarihten itibaren bizimle beraberdir: Pazar, 16 Nisan 2017.

Yazarin Diger Yazilari

Yorumlar 

 
0 #3 RE: Dünyanın Katilleri, Tanrı’nın Huzuruna Nasıl Çıkacaksınız? 2013-09-04 23:04
Harika olmuş arkadaşım,Tarih bu günleri yazdığında, eli kanlı silah tüccarlarını bunlara çanak tutan iktidarları, para için dini bile kullanan para babalarını ve onlara kayıtsız şartsız boyun eğen liderleri yazacak.Ama malesef tarih
tekerrürden ibarettir.
Alıntı
 
 
0 #2 TebrikMehmet Ali OĞUZ 2013-09-02 13:40
Samimiyet içerikli yazınız ve verilen mesajlarınızın etkili olacağına inanıyorum.
Alıntı
 
 
0 #1 RE: Dünyanın Katilleri, Tanrı’nın Huzuruna Nasıl Çıkacaksınız?MEHMET ÇOBAN 2013-09-01 23:09
Konu güzeldi. Ancak yazılım aceleye gelmiş gibi. Bence yazılım olarak üzerinde biraz daha çalışmalısın. Duygular tehdit içerikli. Biraz daha sorgulayıcı, yol gösterici mantıkla... İmlaya dikkat ederek yazılırsa, harika bir makale olacak.
Alıntı
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Site Dili / Language
İstediğiniz dile çeviriniz

language you want to turn the

Üye Girişi
Ziyaretçi Sayısı
Bugün782
Dün6265
Tüm Zamanlar4623069
Kimler Çevrimiçi
Şu anda 91 konuk çevrimiçi
İstatistikler
Üyeler : 909
İçerik : 1505
Web Bağlantıları : 26
Ziyaretçi Anketi
Gönül Sitesini Dünyanın neresinden İzliyorsunuz?