• İnternet Dünyasına Açılan Sevgi Penceresi
  • İnternet Dünyasına Açılan Sevgi Penceresi
Kitap Okuma Anketi
Kitap Okuyor musunuz?
 
Yasal Uyarı
Bu sitede yayınlanan bütün eserlerin çoğaltılması, izinsiz olarak bestelenmesi yasaktır! Buna uymayanlar hakkında, 5846 ve 411 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, 3257 sayılı Sinema ve Muzik Eserleri Kanunu Hükümleri gereğince hukuki işlem yapılacaktır. Sitede yayınlanan şiir, yazı ve hikayelerin telif hakları sahiplerine aittir. Ancak Naci Gümüş imzalı yazı, şiir ve hikâyeler; isim anılması, kaynak gösterilmesi şartıyla alıntılanabilir.
Site İçi Arama

PostHeaderIcon BU DÜNYA HEPİNİZE YETER!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 10
ZayıfEn iyi 
Yazarlarımız - Makaleleri


mehmet_aliEy Siyonistler ve uşakları!

Yeter artık, öldürmeyin.

Öldürdükçe daha çok korkuyorsunuz, korktukça daha da çok öldürüyorsunuz. Dünyayı Cehenneme çeviriyorsunuz.

Oysa Rabbimiz Cennet gibi bir dünyada insan olarak hayat sürmemizi dilemiş ve bizleri yaratmış. Hiç mi belgesel izlemediniz? En vahşi olarak bildiğiniz hayvanların ihtiyaçlarını gidermek için bir ceylan sürüsünün tümünü öldürüp istiflediklerine hiç tanık oldunuz mu?

Sanki bin yıl ömür sürecekmişsiniz gibi yığdıkça yığıyorsunuz. Rabbimiz bu dünya nimetlerini tüm insanlara yetecek biçimde plânlamış ve programlamış iken, kendinizi Rab yerine koyup insanları köleleştiriyorsunuz, sömürüyorsunuz.

“Siz her ne hüküm verirseniz kesinlikle öyle olacak” diye üzerimizde taahhütler, üstlenmeler mi var? (Kalem sûresi 39)

Rabbimiz insanı en güzel biçimde yaratmış iken kendinizi aşağıların aşağısına sürüklüyorsunuz. Hayvanlardan da aşağısına. Sizler sadece kendinizi kandırmanın zevkini tadıyorsunuz. Zehir içercesine.

Hâlâ şu basit ve iğreti dünya hayatında sınava tabi tutulduğunuzu anlayamadınız mı? Hâlâ sizlerin de bizlerinde Rabbi olan Allah’a defalarca verdiğiniz sözleri hatırlamıyor musunuz? Hâlbuki sözlerinizi hatırlamak için kendinizce bir takım yöntemler bile geliştirmiştiniz.

Hiç düşündünüz mü? Sizler şu anda Filistin’de yaşayan insanlar arasında yaratılmış olabilirdiniz. Yıkıntılar arasında ölen çocuklarınızın cesetlerini alabilmek için insafsızca atılan bombaların dinmesini gözyaşları dökerek bekleyebilirdiniz.

Birlikte yaşadığınız insanları bir dinleyin. Onların da bir kısmının size tam destek vermediklerini göreceksiniz. Kendinize en büyük zulmü reva görüyorsunuz. Bırakın kendinize zulmetmeyi de, Firavun’un atalarınıza yaptığı zulmü bir hatırlayın. Sizleri merhameti sonsuz olan Rabbimiz kurtarmıştı. Ne çabuk unuttunuz.

Şüphesiz Allah bu yaptıklarınızın karşılığını âhiret âleminde sizlere tattıracaktır. Ama sandığınız gibi sayılı günler kadar değil. Ebedî. Bu dünya hayatında da çok az bir kısmını tadacaksınız.  Aynı kahramanınız Şaron’a tattırdığı gibi.

Geliniz sizinde inandığınız, bizimde inandığımız ve Kur’ânın doğruladığı Tevrat hükümlerini hatırlayınız.

ÖLDÜRMEYECEKSİN! 

Son Güncelleme (Pazartesi, 11 Ağustos 2014 10:40)

 

Degerli Yazarimiz Mehmet Ali OĞUZ Bu tarihten itibaren bizimle beraberdir: Cumartesi, 27 Kasım 2010.

Yazarin Diger Yazilari

Yorumlar 

 
+2 #2 RE: BU DÜNYA HEPİNİZE YETER! 2014-08-11 15:12
Saya savcım yahudinin fıtratını çok güzel izah etmişsiniz. inşallah yaptıkları bu zulmün karşılığını görmeeden ölmezler Allah Şarona gösterdi ama ibret almıyorlar.eline sağlık
Alıntı
 
 
+2 #1 RE: BU DÜNYA HEPİNİZE YETER! 2014-08-11 14:35
Ne diyebiliriz. her zamanki gibi muhteşem bir yazı. Kuran'ın ışığında ne büyük bir yol gösterme! kimseye hakaret etmeden ve kimseyi aşağılamadan, empati yapmalarını istemek, ne alicenap bir tavır. Hepimiz bu tavır ve takvada olsak inanın mesele kalmaz. Allah mizanına koysun, etkisini ve çabasını arttırsın. değerli kardeşim senden Allah sizden razı olsun.
Alıntı
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Site Dili / Language
İstediğiniz dile çeviriniz

language you want to turn the

Üye Girişi
Ziyaretçi Sayısı
Bugün3407
Dün3903
Tüm Zamanlar4906177
Kimler Çevrimiçi
Şu anda 61 konuk çevrimiçi
İstatistikler
Üyeler : 1999
İçerik : 1505
Web Bağlantıları : 26
Ziyaretçi Anketi
Gönül Sitesini Dünyanın neresinden İzliyorsunuz?