• İnternet Dünyasına Açılan Sevgi Penceresi
  • İnternet Dünyasına Açılan Sevgi Penceresi
Kitap Okuma Anketi
Kitap Okuyor musunuz?
 
Yasal Uyarı
Bu sitede yayınlanan bütün eserlerin çoğaltılması, izinsiz olarak bestelenmesi yasaktır! Buna uymayanlar hakkında, 5846 ve 411 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, 3257 sayılı Sinema ve Muzik Eserleri Kanunu Hükümleri gereğince hukuki işlem yapılacaktır. Sitede yayınlanan şiir, yazı ve hikayelerin telif hakları sahiplerine aittir. Ancak Naci Gümüş imzalı yazı, şiir ve hikâyeler; isim anılması, kaynak gösterilmesi şartıyla alıntılanabilir.
Site İçi Arama

PostHeaderIcon İKİ BUÇUK SAYFA

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfEn iyi 

Selamlar

Mehmet_Coban1985 - 1988 yılları arasında 2,5 sayfalık bir makalem nedeniyle, 2,5 yıl cezaevinde geçen hayatımın anılarından oluşan İKİ BUÇUK SAYFA isimli kitabım Ağustos ayında çıkıyor.

Cezaevi sürecim Ankara Ulucanlar tutuk evinde başlayıp Bursa E Tipi, Bursa F Tipi cezaevlerinde geçtikten sonra İmralı adasında tamamlanmıştır.

Cezaevi süreci içinde değişik görüşteki bir çok kişiyle yapılan arkadaşlıklar, görüşmeler, fikir alış verişleri, fikirsel öneriler mevcuttur.

Kitap; 13,5 x 21 cm ebatlarında 544 sayfadan oluşmaktadır. Fiyatı 25, TL'dır.

Aynı yerde, bölgede yaşayan bazı arkadaşların birlikte alımları için en az 10 adet olmamak üzere yapacakları toplu  alımlarında özel bir fiyat uygulanacaktır.

Talebi olacakların buradan özelime mesaj atmaları yeterlidir.

Sohbet havasında yazılan kitabım okuyucuları sımsıcak sarmaktadır. Bugüne kadar Word dosyasından okuyarak, hem düzeltmelerde, hem kitabın gelişmesinde yardımcı olan arkadaşlarımın temel görüşü budur. Bu vesile ile onlara da ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.

Kitabın satışı; internet üzerinden kitap yurdunda, bazı dağıtım evlerinin bünyesinde, ARTUKLU YAYINEVİ tarafından yapılacaktır.

Ayrıca arkadaşlarıyla birlikte en az 10 adet olmak üzere toplu alımlar yapmak isteyenler de bana bildirebilir. Onlara kitap gönderme konusunda yardımcı olabilirim.

Son Güncelleme (Cuma, 31 Temmuz 2015 14:58)

 

Degerli Yazarimiz MEHMET ÇOBAN Bu tarihten itibaren bizimle beraberdir: Cumartesi, 16 Ocak 2010.

Yazarin Diger Yazilari

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Site Dili / Language
İstediğiniz dile çeviriniz

language you want to turn the

Üye Girişi
Ziyaretçi Sayısı
Bugün3729
Dün1441
Tüm Zamanlar4898722
Kimler Çevrimiçi
Şu anda 50 konuk çevrimiçi
İstatistikler
Üyeler : 1994
İçerik : 1505
Web Bağlantıları : 26
Ziyaretçi Anketi
Gönül Sitesini Dünyanın neresinden İzliyorsunuz?