• İnternet Dünyasına Açılan Sevgi Penceresi
  • İnternet Dünyasına Açılan Sevgi Penceresi
Kitap Okuma Anketi
Kitap Okuyor musunuz?
 
Yasal Uyarı
Bu sitede yayınlanan bütün eserlerin çoğaltılması, izinsiz olarak bestelenmesi yasaktır! Buna uymayanlar hakkında, 5846 ve 411 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, 3257 sayılı Sinema ve Muzik Eserleri Kanunu Hükümleri gereğince hukuki işlem yapılacaktır. Sitede yayınlanan şiir, yazı ve hikayelerin telif hakları sahiplerine aittir. Ancak Naci Gümüş imzalı yazı, şiir ve hikâyeler; isim anılması, kaynak gösterilmesi şartıyla alıntılanabilir.
Site İçi Arama

PostHeaderIcon ŞU MİKROPLAR HANGİ BATAKLIKTA ÜRETİLİYOR? (2)

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 3
ZayıfEn iyi 
Yazarlarımız - Makaleleri

 

mehmet_ali27 Temmuz 2015 tarihinde sitemizde yayınlanan aynı başlıklı yazımız ile Kur’ân dışındaki kaynaklardan öğrenilmeye çalışıldığında, dinin kimseye bir yarar sağlamadığı gibi ayrılıkçı güruhların üremesine sebebiyet verdiği anlatılmak istenmişti.

Eğer “kara bayraklılar” uydurma hadisini esas kabul ederseniz adına ne derseniz deyin İslâm dini ile ilgisi olmayan bir güruhun, Allahuekber nidalarıyla Müslümanları katlettiğini göreceksiniz.

Eğer Kur’ân da hiç yeri olmayan “mehdi” inancını esas kabul ederseniz, adına ne derseniz deyin bir güruhun, hizmet kandırmasıyla içinden çıktığı toplumu sömürerek ülkemiz de iç savaş çıkarmak için salyalarını akıtan ve kendilerini üst akıl sanan yıkılmaya mahkûm devletler tarafından kullanılmasına razı olduklarını göreceksiniz.

Ahiret hayatına inanmayan sömürgeciler ellerinde kadehleri ile Tv. ekranlarından Müslümanların birbirlerini öldürmelerini seyretsinler, Kur’ân dan uzaklaştırılmış şu piyonlar  önlerine konulan darbe senaryolarını oynamaya, kendilerini kurtaracaklarını sandıkları mehdilerine yaranmaya çalışsınlar . Plân ne güzel işliyor değil mi?

Bizler de Kimya laboratuarında analiz-sentez yapan ilim adamları gibi “Şu hadis sahih, şu değil” kargaşası içinde boğulalım.

Peki, bizi yaratan Rabbimiz ne diyor, hiç merak ettik mi?

{Ve şüphesiz sana vahyedilen [KUR’ÂN], senin için de, toplumun için de gerçekten bir öğüttür/şan-şereftir siz ondan SORGULANACAKSINIZ.} (Zuhruf 44)

Dinimizi; bizleri paramparça yapan, mezheplere ayıran, birbirimize düşman eden, Peygamberimizin ölümünden 150-200 yıl sonra uydurulan hadislerden değil de, bizleri rüşde ulaştıracak olan Kur’ân dan öğrenir ve din tüccarlarının saltanatlarına son verirsek bu sıkıntılı günlerden kurtulacağımız umulur.

Aksi halde kendilerin mehdi ilân eden sapıkların kirli bilgi kaynaklarını hâlâ din sanarak kendi kendimizi mankurtlaştırmaya devam edersek, günlerimizi heder ettiğimizi çok geç anlayacağız. Eğer Kur’âna inanıyorsanız işte ispatı:

{Allah'ın izni/ bilgisi olmaksızın, hiç kimse için iman etme yoktur. Ve ALLAH, KİRLİLİĞİ/AZABI AKLINI KULLANMAYANLARIN ÜZERİNE BIRAKIR.} (Yunus 100)

Aklımızı kullanalım. Bataklıklarda boğulmayalım.

Bakî olan Allah’a emanet olunuz. 

Son Güncelleme (Çarşamba, 24 Ağustos 2016 21:32)

 

Degerli Yazarimiz Mehmet Ali OĞUZ Bu tarihten itibaren bizimle beraberdir: Cumartesi, 27 Kasım 2010.

Yazarin Diger Yazilari

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Site Dili / Language
İstediğiniz dile çeviriniz

language you want to turn the

Üye Girişi
Ziyaretçi Sayısı
Bugün3407
Dün3903
Tüm Zamanlar4906177
Kimler Çevrimiçi
Şu anda 61 konuk çevrimiçi
İstatistikler
Üyeler : 1999
İçerik : 1505
Web Bağlantıları : 26
Ziyaretçi Anketi
Gönül Sitesini Dünyanın neresinden İzliyorsunuz?