• İnternet Dünyasına Açılan Sevgi Penceresi
  • İnternet Dünyasına Açılan Sevgi Penceresi
Kitap Okuma Anketi
Kitap Okuyor musunuz?
 
Yasal Uyarı
Bu sitede yayınlanan bütün eserlerin çoğaltılması, izinsiz olarak bestelenmesi yasaktır! Buna uymayanlar hakkında, 5846 ve 411 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, 3257 sayılı Sinema ve Muzik Eserleri Kanunu Hükümleri gereğince hukuki işlem yapılacaktır. Sitede yayınlanan şiir, yazı ve hikayelerin telif hakları sahiplerine aittir. Ancak Naci Gümüş imzalı yazı, şiir ve hikâyeler; isim anılması, kaynak gösterilmesi şartıyla alıntılanabilir.
Site İçi Arama

PostHeaderIcon KÜRESEL GÜÇLER İÇİN HİÇ FARK ETMİYOR!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfEn iyi 
Yazarlarımız - Makaleleri

MetinOzceriİslam diyarında yaşayan kimliği İslam olarak bilinen bizlerin Görüşleri, İnançları ne olursa olsun; laik anti laik,  Alev'i Sünni, Türk Kürt, Arap. Sağcı, Solcu. Mürteci, çağdaş. Modern, gerici!.. Belki farkına varmadan kendi kendimizi farklılaştırdığımız, bu sıfatlar ne olursa olsun, Küresel güçler, ya da Batı dünyası için hiç fark etmiyor. Bizler,(Müslümanlar) onların çıkarları ve menfaatleri için her zaman tehlikeyiz. Onlar her daim bizleri farklılaştırarak, bizleri birimize düşürerek içten çökertmeye çalışacak, sonra küçük küçük parçalara ayırarak egemenliklerini tesis etmeye çalışacaklardır. Bizlerin onlar için zerre kadar bir değeri yoktur. Bizlerin farklı görüşleri, düşünceleri onlar için sadece bizleri birbirimize düşürmek için bir sebeptir, tuzaktır.

Bizi biz yapan kim ne derse desin inancımızdır. 15 Temmuz göstermiştir ki, bu ülkenin insanının kimliği ya da görüşü ne olursa olsun, Milletperver, Vatanperverdir. Kalbindeki külleri üfleyince kalbindeki inancı ona yön vermektedir.

 

Son Güncelleme (Pazar, 08 Ocak 2017 15:45)

 

Degerli Yazarimiz Metin ÖZÇERİ Bu tarihten itibaren bizimle beraberdir: Pazar, 09 Eylül 2012.

Yazarin Diger Yazilari

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Site Dili / Language
İstediğiniz dile çeviriniz

language you want to turn the

Üye Girişi
Ziyaretçi Sayısı
Bugün403
Dün3860
Tüm Zamanlar4893953
Kimler Çevrimiçi
Şu anda 39 konuk çevrimiçi
İstatistikler
Üyeler : 1990
İçerik : 1505
Web Bağlantıları : 26
Ziyaretçi Anketi
Gönül Sitesini Dünyanın neresinden İzliyorsunuz?