• İnternet Dünyasına Açılan Sevgi Penceresi
  • İnternet Dünyasına Açılan Sevgi Penceresi
Kitap Okuma Anketi
Kitap Okuyor musunuz?
 
Yasal Uyarı
Bu sitede yayınlanan bütün eserlerin çoğaltılması, izinsiz olarak bestelenmesi yasaktır! Buna uymayanlar hakkında, 5846 ve 411 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, 3257 sayılı Sinema ve Muzik Eserleri Kanunu Hükümleri gereğince hukuki işlem yapılacaktır. Sitede yayınlanan şiir, yazı ve hikayelerin telif hakları sahiplerine aittir. Ancak Naci Gümüş imzalı yazı, şiir ve hikâyeler; isim anılması, kaynak gösterilmesi şartıyla alıntılanabilir.
Site İçi Arama

PostHeaderIcon BIRAKMA ELLERİMİ EVLAT

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 2
ZayıfEn iyi 
Yazarlarımız - Makaleleri

bulentHer şeyin  bir başlangıcı birde sonu vardir. Başlangıçlar ne kadar güzel,ne kadar duygulu,  ne kadar mutluluk, heyecan ve huzur verici ise  ayrılıklarda bir o kadar hüzünlü, matemli,  kirgın bazen kızgın bazende  gözyaşı ile oluyor. Birisi baharın yeniden diriliş ve uyanışın habercisi tetikleyicisi ise, diğeride sonbaharın sari yaprakların tek tek dökülmesi gibi  hüznü temsil ediyor.

Ben bir baharın,  yeniden doğuşun mutluluğunu yaşadım.
 

Bir pazar günü güneşin yedi rengi renklerin bütün güzelliği ile sana minik bedenine  HOŞGELDIN EVLAT dedik.

Hoşgeldin evlat,  minik ve güzel dünyamıza hoşgeldin.
 

Hoşgeldin minik  kömür gözlerin ile göreceğin, yaşayacağın bütün güzellikler için HOŞGELDİN.
 

Seni kucağıma aldığımda ne kadar mutlu idim minicik ellerine mini mini parmaklarina parmağımı verdiğimde ilk sicak temasi sağlamıştık. İçimde kopan firtinami desem yeni bir tsunami desem anlatamadiğim grift duygular içindeydim. Babamı, büyük babani düşündüm şimdi yanimizda olsa gözlerindeki o heyecani o mutluluğu sari kizim kaytan kizim dedigi ilk torununun minik dünyasını görse idi ne kadar mutlu olurdu diye düşündüm.

Kopan tsunaminin,  kopan firtinanin sonrasindaki sesizligi boğazıma düğümlenen duygu selini utanmadan sıkılmadan ne derler ne düşünürler demeden gözyaşlarım ile islattim . Ağlıyorum evlat, ağlıyorum.Sevinçten mutluluktan ağliyorum evlat. Parmağım hala minik avucunda sımsıkı tutuyor birakmiyor. Sanki dedem güzel dedem der gibiydin. Ellerim minik  ellerini parmaklarını tutuyordu. Elimi bırakma evlat. Siki sımsıkı sımsıkı tut ve sikabildigin kadar sık.
 Evlat ve torun ikiside cennet kokusu,  sen ve annen bana dünyada dünyanın cennetini yaşatiyorsunuz. Dilerim Rabbimden sizlerede inşallah evlatlariniz yaşatir.

ELİMİ BIRAKMA EVLAT elimi bırakma.

Ben senin o minik ellerini  bırakmayacağım o minik ellerini minik bedenini. Büyüsün benimle büyüsün bizimle.  Düşlerin gerçekleşsin.  Hep mutlu ol. Hep huzurlu ol. Hep imanla inancin ile diri ol dimdik ol. Gözyaşımla ıslanan ellerim, kulağına okuduğum ezan ve gamet ile firtinalara iman ve kuran hadimligine bayrak sevgisi vatan aşkına dönsün inşallah.
 
Seslen bana çocuk  ses ver sesinle,  elimi bırakma, Bırakma elimi Evlat. Cevap vereyim ben de tüm benliğimle tüm duygularımla hislerimle, kanimla, canimla.

Sen de, benim elimi bırakma, bırakma  EVLAT
Birakmayacaksin değil mi?
 

Bülent ERTEKİN

Son Güncelleme (Pazartesi, 13 Şubat 2017 12:56)

 
Author of this article: Bülent ERTEKİN

Yazarin Diger Yazilari

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Site Dili / Language
İstediğiniz dile çeviriniz

language you want to turn the

Üye Girişi
Ziyaretçi Sayısı
Bugün1135
Dün1285
Tüm Zamanlar4525690
Kimler Çevrimiçi
Şu anda 90 konuk çevrimiçi
İstatistikler
Üyeler : 5171
İçerik : 1505
Web Bağlantıları : 26
Ziyaretçi Anketi
Gönül Sitesini Dünyanın neresinden İzliyorsunuz?