• İnternet Dünyasına Açılan Sevgi Penceresi
  • İnternet Dünyasına Açılan Sevgi Penceresi
  • İnternet Dünyasına Açılan Sevgi Penceresi
Kitap Okuma Anketi
Kitap Okuyor musunuz?
 
Yasal Uyarı
Bu sitede yayınlanan bütün eserlerin çoğaltılması, izinsiz olarak bestelenmesi yasaktır! Buna uymayanlar hakkında, 5846 ve 411 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, 3257 sayılı Sinema ve Muzik Eserleri Kanunu Hükümleri gereğince hukuki işlem yapılacaktır. Sitede yayınlanan şiir, yazı ve hikayelerin telif hakları sahiplerine aittir. Ancak Naci Gümüş imzalı yazı, şiir ve hikâyeler; isim anılması, kaynak gösterilmesi şartıyla alıntılanabilir.
Site İçi Arama

PostHeaderIcon Mektubunuz Var

Merhaba Sevgili Ziyaretçi,

GÖNÜL SİTESİ’NE hoş geldiniz. Bize onur verdiniz. “Her şey size özgü, size özel; her şey sizinle güzel.” Gönlünüzün Sitesi; Gönül Sitesi sık güncelleme ve doyumsuz sayfalarla size hizmet etmekten onur duyar. Özgün yazılar, yeni yazarlar, nefis şiirler, harika resimler ve enteresan hikayelerle 13. Yılında da dinamik sayfalarla, zengin içeriğiyle, hoş grafik ve tasarımıyla ziyaret, görüş ve önerilerinize açık olarak yayını sürdürmektedir.

Güncellemelerden haberdar olmak isteyen ziyaretçilerimiz e-posta adresimize bir e-mail ile bildirmesi veya iletişim Formu’na “Güncel” yazarak e-posta adresini bırakması yeterlidir. Ayrıca görüş, öneri ve eleştirilerinizin bizi motive edeceğini bilmenizi isteriz. Edebi çalışmalarınızı, şiir, yazı ve hikâyelerinizi bekliyoruz. Güncellemeleri zaman zaman twitter ve facebooktan da duyuruyoruz.

Ziyaretiniz, katkılarınız ve dualarınız en büyük desteğimiz olacaktır. “İyilikte yarışma, bilgiyi paylaşma, sevgiyi çoğaltma” prensibini insan olmanın gereği olarak düşünüyor, şu fani dünyada hoş bir seda, temiz bir hatıra bırakmak arzusunu taşıyoruz. Bu bağlamda Edebiyat, kültür ve sanat hayatına pozitif katkı sağlamanın dışında bir amacımız yoktur. Siyasi ve ticari bir gayemizin olmadığını daimi ziyaretçilerimiz çok iyi bilmektedir.

Web sitemize üyelik kaydı yaparak daha çok hizmetten yararlanma imkanın yanında bize manevi desteğinizi pekiştirmiş olacaksınız. Ziyaret, görüş, öneri ve desteklerinize sonsuz teşekkürler. Web Sitemizin yükselen trendi, internet dünyasında önemli bir yere sahip olması, güvenilir, itibar edilir olması ortak kıvancımızdır. Yediden Yetmişe, dünyanın her köşesinden sitemizin takip ediliyor olması ayrıca taktire şayan bir göstergedir. Ayrıca kaybolmuş şiirler ilk kez yalnız ve yalnız bu sitede yayınlanmış ve bizden alınmış olarak bir çok sitede yayılmıştır. Fakat maalesef bir çoğu da kaynak gösterilmeden alıntılanmaktadır. Web sitemizden kaynak gösterilmeden alıntı yapılmamasını buradan bir kez daha duyurmuş olalım.


Gönül Sitesi “Gönülden Gönüle Duyuş ve Düşünüş Platformu,İnternet Dünyasına Açılan Sevgi Penceresidir.”

Bu itibarla bütün ziyaretçilerimize, üyelerimize teşekkürü borç bilir, şair ve yazarlarımızı tebrik eder, başarılarının artarak devam etmesini dileriz. Aramıza yeni katılan Abbas Levent ERTEKİN, Metin ÖZÇERİ ve Özcan BAHADIROĞLU'na hoş geldiniz der, teşekkürü borç biliriz. Yakında Karikatürist Murat ARSLAN da aramıza katılacaktır. Muhteşem Karikatürleriyle web sitemize ayrı bir renk katacaktır.


Sevgi ve Saygılarımızla...

Naci GÜMÜŞ
Gönül Sitesi'nin Kurucusu,
Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni
Twitter: https://twitter.com/NaciGm
Facebook:
http://facebook.com/naci.gumus1

Son Güncelleme (Perşembe, 18 Aralık 2014 13:06)

 

Degerli Yazarimiz NACİ GÜMÜŞ Bu tarihten itibaren bizimle beraberdir: Çarşamba, 16 Aralık 2009.

Yazarin Diger Yazilari

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Site Dili / Language
İstediğiniz dile çeviriniz

language you want to turn the

Üye Girişi
Ziyaretçi Sayısı
Bugün637
Dün1626
Tüm Zamanlar4408835
Kimler Çevrimiçi
Şu anda 30 konuk çevrimiçi
İstatistikler
Üyeler : 2918
İçerik : 1504
Web Bağlantıları : 26
Ziyaretçi Anketi
Gönül Sitesini Dünyanın neresinden İzliyorsunuz?